Powstała nowa strona Hodowli Ranosz

8 września, 2017 3:21 pm Published by

Nowa strona Hodowli psów rasowych Labrador Retriever – Ranosz

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy w postaci planowania, przygotowań, sesji , naradach, konsultacji a także na poprawkach  – jest! Nowa jeszcze ciepła strona internetowa poświęcona naszym wspaniałym psom Labrador Retriever. 

 

Po wielu przemyśleniach postanowiliśmy zadbać o stworzenie nowej identyfikacje wizualnej naszej hodowli psów Labrador – stworzyliśmy nowe logo a także stronę internetową w postaci bloga! Efekt – powstało kilka  layout z których wybraliśmy najlepszy – dopracowaliśmy szczegóły i tak oto powstała  strona z indywidualną grafiką – „szytą na miarę” a to wszystko  oparte jest na niesamowitym wydajnym „silniku” strony który zapewnia technologię RWD – pełną responywność na urządzeniach mobilnych, mówiąc w skrócie strona  jest dostosowana do przeglądania na telefonach komórkowych, tabletach.

Układ strony został dostosowany pod was abyście mogli wygodniej poruszać się po stronie. W przyszłości również planujemy dodać wersję strony w języku angielskim oraz niemieckim. 

 

Na samym końcu strona przeszła optymalizację przez co strona wczytuje się znacznie szybciej. Jesteśmy szalenie dumni, że w końcu się udało.

 

Miłośnicy Labradorów witamy was na naszej nowej stronie internetowej https://hodowlaranosz.pl wyszliśmy na oczekiwania naszych miłośników. Nowa strona internetowa hodowli labradorów Ranosz odzwierciedla naszą tożsamość i nasze wyobrażenie dotyczące brandingu.

Hodowla Ranosz  jest w Social Mediach!

Postanowiliśmy, że łatwiej nam będzie komunikować się z wami obsługując zaraz stronę jak i kanały social media takiej jak Facebook oraz Google+ . Odsyłamy was to tych portali – polubcie nas i wciśnijcie g+ dzięki temu będziecie mogli nas śledzić na bieżąco. 🙂 

 

Strona Hodowli psów – vademecum

Na naszej stronie będziemy dodawać na bieżąco aktualności z wydarzeń, sukcesach wystawowych, o szczeniętach a także informacje o naszych psach. Postaramy się również dodawać zdjęcia naszych labradorów w kadrze aparatu z wiele chwil z życia.

Jesteśmy dumni, że od dzisiaj będziemy mogli dzielić się z wami  moimi wspaniałymi psami a także szczeniętami, obiecuje, że na bieżąco będe wam dostarczać nowe materiały w postaci zdjęć oraz tekstów np. z wystaw oraz wszelakiego rodzaju spędzania czasu z naszymi labradorami.

A już teraz zapraszamy do aktywnego korzystania z  strony internetowej https://hodowlaranosz.pl

Categorised in: ,

This post was written by Halina Ranosz

Comments are closed here.